Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(HK0363)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Моментална цена
3.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Parley е унисекс lifestyle дуксер за возрасни. Живееме многу брз живо и поради тоа, на сите ни треба одвреме-навреме одмор и релаксација. Мекиот, органски памук ќе ви помогне целосно да се одморите и да се предадете на удобноста која ја нуди. Нека овој дуксер ви биде награда за продуктивен и активен животен стил. Дуксерот е направен со UNITEFIT техника, која им овозможува на сите полови подеднакво добро да се вклопат во овој модел. Лежерниот крој со adidas логото на централниот дел зрачи со добар стил и удобност. Спецификација: Унисекс дуксер Еластични делови на ракавите UNITEFIT техника Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Parley е унисекс lifestyle дуксер за возрасни. Живееме многу брз живо и поради тоа, на сите ни треба одвреме-навреме одмор и релаксација. Мекиот, органски памук ќе ви помогне целосно да се одморите и да се предадете на удобноста која ја нуди. Нека овој дуксер ви биде награда за продуктивен и активен животен стил. Дуксерот е направен со UNITEFIT техника, која им овозможува на сите полови подеднакво добро да се вклопат во овој модел. Лежерниот крој со adidas логото на централниот дел зрачи со добар стил и удобност.
Спецификација:

 • Унисекс дуксер
 • Еластични делови на ракавите
 • UNITEFIT техника
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Unisex
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош