Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
adidas Front Rack
Машка маица
Код на производ:
(HL8752)
adidas

adidas Front Rack

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Front Rack е машка спортска маица со кратки ракави. Фокусирајте се на тренингот, а не на потта. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви до крајот на тренингот. Стандардниот крој и тесните ракави ја нагласуваат вашата фигура и ви даваат слобода на движење. adidas логото на предниот дел на маицата додава спортска вибрација. Спецификација: Машка маица Кратки ракави adidas лого Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Front Rack е машка спортска маица со кратки ракави. Фокусирајте се на тренингот, а не на потта. Технологијата AEROREADY ќе се погрижи да останете суви до крајот на тренингот. Стандардниот крој и тесните ракави ја нагласуваат вашата фигура и ви даваат слобода на движење. adidas логото на предниот дел на маицата додава спортска вибрација.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • adidas лого
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош