Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
adidas AEROREADY
Машка маица
Код на производ:
(HL2399)
adidas

adidas AEROREADY

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas AEROREADY е машка маица наменета за јога или кој било друг вид на тренинг. Овој моделсо кратки ракави и стандарден крој ќе ве прегрне со удобност и вашата кожа ќе и ви биде благодарна за тоа. Тркалезната крагна зрачи со спортски стил. Минималистичкиот дизајн со adidas логото носи спортска вибрација. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира последната капка пот. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Стандарден крој adidas лого Состав: 50 % памук, 47 % рециклиран полиестер, 3 % еластин.
Подетално

adidas AEROREADY е машка маица наменета за јога или кој било друг вид на тренинг. Овој моделсо кратки ракави и стандарден крој ќе ве прегрне со удобност и вашата кожа ќе и ви биде благодарна за тоа. Тркалезната крагна зрачи со спортски стил. Минималистичкиот дизајн со adidas логото носи спортска вибрација. Технологијата AEROREADY ќе ја апсорбира последната капка пот.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • adidas лого
 • Состав: 50 % памук, 47 % рециклиран полиестер, 3 % еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош