Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HC8813)
adidas

adidas Mission Victory

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mission Victory се женски долен дел спортски тренерки со џебови. Денот е составен од безброј расположенија. Овие adidas тренерки одлично ќе се вклопат во секое ваше расположение. Тесниот крој и високиот струк ќе ја истакнат вашата совршена фигура токму онака како што вие сакате. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши потребни ситници да бидат на едно, безбедно место. Еластичните делови на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања. 3-Stripes обележјето на брендот adidas зрачи со моќен, спортски стил. Препуштете се на удобноста која ја посакувате. Спецификација: Женски долен дел тренерки Еластичен појас Висок струк Еластични делови на ногавиците Странични џебови со патент 3-Stripes обележје Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Mission Victory се женски долен дел спортски тренерки со џебови. Денот е составен од безброј расположенија. Овие adidas тренерки одлично ќе се вклопат во секое ваше расположение. Тесниот крој и високиот струк ќе ја истакнат вашата совршена фигура токму онака како што вие сакате. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши потребни ситници да бидат на едно, безбедно место. Еластичните делови на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања. 3-Stripes обележјето на брендот adidas зрачи со моќен, спортски стил. Препуштете се на удобноста која ја посакувате.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Висок струк
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови со патент
 • 3-Stripes обележје
 • Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош