Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
adidas Disney Daisy Duck
Детска маица со долги ракави
Код на производ:
(HK6638)
adidas

adidas Disney Daisy Duck

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9m -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Disney Daisy Duck е детски дуксер наменет за девојчиња кои ги сакаат хероите на Дизни. Направен е од мешавина од најфини материјали за да можете да уживте во максимална удобност за време на играта. Поширокиот крој и спуштените раменици придонесуваат за удобно чувство. Без разлика дали лежите на каучот или сте активни, овој дуксер за девојчиња е секогаш добар избор. Во производството користевме памук од органско потекло, како и рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина. Веселата и детска графика им носи радост во нивните денови. Спецификација: Дуксер за девојчиња Централна графика Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Disney Daisy Duck е детски дуксер наменет за девојчиња кои ги сакаат хероите на Дизни. Направен е од мешавина од најфини материјали за да можете да уживте во максимална удобност за време на играта. Поширокиот крој и спуштените раменици придонесуваат за удобно чувство. Без разлика дали лежите на каучот или сте активни, овој дуксер за девојчиња е секогаш добар избор. Во производството користевме памук од органско потекло, како и рециклиран полиестер, бидејќи се грижиме за зачувување на животната средина. Веселата и детска графика им носи радост во нивните денови.
Спецификација:

 • Дуксер за девојчиња
 • Централна графика
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9m -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош