Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
NIKE Paris Saint-Germain
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DR5527-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
2.421 ДЕН
Заштеда: 269 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Paris Saint-Germain детските долен дел тренерки се изработени од меко руно и имаат модерен дизајн, за да ви биде удобно од спортското игралиште до градскиот тротоар. Еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги покажете вашите патики или копачки додека играте за вашиот тим. Мазна однадвор и удобно одвнатре, лесната ткаенина нуди мекост и топлина. Џебовите со патент се безбедно место за вашите ситници. Спецификација: Standard fit Еластичен појас Еластични делови на ногавици Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Paris Saint-Germain детските долен дел тренерки се изработени од меко руно и имаат модерен дизајн, за да ви биде удобно од спортското игралиште до градскиот тротоар. Еластичните делови на ногавиците ви овозможуваат да ги покажете вашите патики или копачки додека играте за вашиот тим. Мазна однадвор и удобно одвнатре, лесната ткаенина нуди мекост и топлина. Џебовите со патент се безбедно место за вашите ситници.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавици
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош