Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
adidas Mission Victory
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HI4949)
adidas

adidas Mission Victory

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Mission Victory се женски долен дел тренерки со џебови.. Овие adidas тренерки одлично ќе се вклопат во секое ваше расположение. Тесниот крој и високиот струк ќе ја истакнат вашата совршена фигура токму онака како што вие сакате. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши потребни ситници да се на едно, безбедно место. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања. adidas 3-Stripes зрачи со моќен, спортски стил. Препуштете се на удобноста која ја посакувате. Спецификација: Женски долен дел тренерки Еластичен појас Висок струк Странични џебови со патент 3 пруги Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Mission Victory се женски долен дел тренерки со џебови.. Овие adidas тренерки одлично ќе се вклопат во секое ваше расположение. Тесниот крој и високиот струк ќе ја истакнат вашата совршена фигура токму онака како што вие сакате. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши потребни ситници да се на едно, безбедно место. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања. adidas 3-Stripes зрачи со моќен, спортски стил. Препуштете се на удобноста која ја посакувате.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Висок струк
 • Странични џебови со патент
 • 3 пруги
 • Состав: 63% памук, 37% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Aleksandra Trpkovska
   Aleksandra Trpkovska

   13.09.2022. 11:18

  Слични производи

  Помош