Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223M130-63)
CHAMPION

CHAMPION Balance

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BALANCE се lifestyle долен дел тренерки за мажи. Удобноста во секоја прилика е загарантирана со овој Champion модел. Еластичниот појас ја подигнува удобноста на повисоко ниво. Идеален е како за активни денови исполнети со физичка активност, така и за одмор и релаксација. Се одликува со стандарден крој, па затоа одлично ќе одговара на секој тип на тело. Еластичните делови на ногавиците ќе се погрижат секој дел постојано да е на своето место. Спецификација: Машки долен дел тренерки Стандарден крој Еластични делови на ногавиците Champion лого Состав: 100% органски памук.
Подетално

Champion BALANCE се lifestyle долен дел тренерки за мажи. Удобноста во секоја прилика е загарантирана со овој Champion модел. Еластичниот појас ја подигнува удобноста на повисоко ниво. Идеален е како за активни денови исполнети со физичка активност, така и за одмор и релаксација. Се одликува со стандарден крој, па затоа одлично ќе одговара на секој тип на тело. Еластичните делови на ногавиците ќе се погрижат секој дел постојано да е на своето место.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ногавиците
 • Champion лого
 • Состав: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка

  • Dejan Damjanoski
   Dejan Damjanoski

   Odlicni!

   05.09.2022. 16:04

  Слични производи

  Помош