Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223F130-11)
CHAMPION

CHAMPION Balance

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
2.723 ДЕН
Заштеда: 1.167 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BALANCE се совршени женски долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или едноставно се релаксирате по напорниот ден. Земете го ова пријатно и топло парче и покажете ја вашата љубов кон спортот. Дизајниран е така што ќе можете да правите неограничен број повторувања на вежби или да се движите без да го изгубите класичниот, лежерен изглед. Направени се од супер мек француски фротир, идеални се за носење во постудени денови. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а во исто време ги доведуваат вашите нови Champion патики до израз. Еластичниот појас го подобрува вклопувањето и го олеснува персонализирањето. Овие долен дел тренерки се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил. Спецификација: Женски долен дел тренерки за секој ден Еластичен појас Состав: 100% органски памук Еластични делови на ногавиците.
Подетално

Champion BALANCE се совршени женски долен дел тренерки за секој ден, без разлика дали сте физички активни или едноставно се релаксирате по напорниот ден. Земете го ова пријатно и топло парче и покажете ја вашата љубов кон спортот. Дизајниран е така што ќе можете да правите неограничен број повторувања на вежби или да се движите без да го изгубите класичниот, лежерен изглед. Направени се од супер мек француски фротир, идеални се за носење во постудени денови. Манжетните на ногавиците ги спречуваат несаканите поместувања и навлегувањето на студениот воздух, а во исто време ги доведуваат вашите нови Champion патики до израз. Еластичниот појас го подобрува вклопувањето и го олеснува персонализирањето. Овие долен дел тренерки се одличен избор за сите вас кои сакате активен, спортски начин на живот и опуштен, урбан стил на облекување, без разлика дали сте спортист или едноставно сакате неприкосновен спортски стил.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Еластичен појас
 • Состав: 100% органски памук
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош