Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
adidas Essentials Fleece 3-Stripes
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GM5551)
adidas

adidas Essentials Fleece 3-Stripes

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS FLEECE 3-STRIPES се удобни женски долен дел тренерки со елегантен изглед. Овој долен дел ви дава меко, неверојатно удобно чувство благодарение на неговиот опуштен дизајн. Еластичните манжетни на глуждот ви даваат едноставен изглед, додека препознатливите три adidas пруги по должината на ногавиците го усовршуваат и вкоренуваат во спортот. Совршени се за релаксација по напорниот тренинг во теретана или еден ден на работа. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Ова е дел од амбициите на adidas да го намали пластичниот отпад. Спецификација: Женски долен дел тренерки Модел: slim fit Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Еластични манжетни Меко чувство Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза.
Подетално

adidas ESSENTIALS FLEECE 3-STRIPES се удобни женски долен дел тренерки со елегантен изглед. Овој долен дел ви дава меко, неверојатно удобно чувство благодарение на неговиот опуштен дизајн. Еластичните манжетни на глуждот ви даваат едноставен изглед, додека препознатливите три adidas пруги по должината на ногавиците го усовршуваат и вкоренуваат во спортот. Совршени се за релаксација по напорниот тренинг во теретана или еден ден на работа. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Ова е дел од амбициите на adidas да го намали пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Модел: slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Еластични манжетни
 • Меко чувство
 • Материјал: 53% памук, 36% рециклиран полиестер, 11% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош