Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA223M612-01)
CHAMPION

CHAMPION Street Mix

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Street Mix машкиот дуксер комбинира спортски комфор и препознатлив Champion стил. Класичните спортски парчиња се незаменливи во секој гардеробер поради нивната функционалност. Овој модел можете да го носите во текот на целата година, под есенски и зимски јакни и елеци, но и за време на пролетните вечери кога треба да му пружите топлина на вашето тело. Затворањето со патент овозможува полесно облекување и соблекување, како и можноста сами да ја регулирате изложеноста во пределот на градите. Капуљачата е секогаш добар избор кога треба да ја заштитите главата од ветер и студениот воздух. Со сведена боја, дуксерот лесно се вклопува во секој ваш outfit. Ребрестите манжетни и поработ ги спречуваат несаканите поместувања додека сте во движење и помагаат да се задржи обликот на дуксерот по повеќе перења. Направен од 100% памук, гарантира квалитет и пријатно чувство на кожата. Спецификација: Машки дуксер - lifestyle Champion лого Затворање со патент ½ Манжетни на ракавите Капуљача Преден џеб Состав: 100% памук.
Подетално

Champion Street Mix машкиот дуксер комбинира спортски комфор и препознатлив Champion стил. Класичните спортски парчиња се незаменливи во секој гардеробер поради нивната функционалност. Овој модел можете да го носите во текот на целата година, под есенски и зимски јакни и елеци, но и за време на пролетните вечери кога треба да му пружите топлина на вашето тело. Затворањето со патент овозможува полесно облекување и соблекување, како и можноста сами да ја регулирате изложеноста во пределот на градите. Капуљачата е секогаш добар избор кога треба да ја заштитите главата од ветер и студениот воздух. Со сведена боја, дуксерот лесно се вклопува во секој ваш outfit. Ребрестите манжетни и поработ ги спречуваат несаканите поместувања додека сте во движење и помагаат да се задржи обликот на дуксерот по повеќе перења. Направен од 100% памук, гарантира квалитет и пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Машки дуксер - lifestyle
 • Champion лого
 • Затворање со патент ½
 • Манжетни на ракавите
 • Капуљача
 • Преден џеб
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош