Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
CHAMPION Street Mix
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA223M106-01)
CHAMPION

CHAMPION Street Mix

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Street Mix Cargo се долен дел машки тренерки кои носат удобност и стилски изглед. Спортските парчиња ги надминуваат терените за вежбање и теретаните и сега се актуелни и на градските улици. Покрај тоа што се удобни, овие модели се многу практични за поминување на денот. Без разлика дали тренерките ќе ги искомбинирате со омилената маица или дуксер, вашиот стил нема да остане незабележан. Не недостасуваат џебови, тие ситници се секогаш со вас, на дофат на раката. Еластичниот појас и ребрестите манжетни го истакнуваат спортскиот допир и придонесуваат за совршено вклопување и покривање. Монохроматскиот дизајн обезбедува широк спектар на комбинации со различни нијанси на патики и дуксери.Спецификација: Машки секојдневни тренерки Прав крој на ногавиците Странични џебови Џебови Ребрести делови на ногавиците Состав: 100% памук.
Подетално

Champion Street Mix Cargo се долен дел машки тренерки кои носат удобност и стилски изглед. Спортските парчиња ги надминуваат терените за вежбање и теретаните и сега се актуелни и на градските улици. Покрај тоа што се удобни, овие модели се многу практични за поминување на денот. Без разлика дали тренерките ќе ги искомбинирате со омилената маица или дуксер, вашиот стил нема да остане незабележан. Не недостасуваат џебови, тие ситници се секогаш со вас, на дофат на раката. Еластичниот појас и ребрестите манжетни го истакнуваат спортскиот допир и придонесуваат за совршено вклопување и покривање. Монохроматскиот дизајн обезбедува широк спектар на комбинации со различни нијанси на патики и дуксери.
Спецификација:

 • Машки секојдневни тренерки
 • Прав крој на ногавиците
 • Странични џебови
 • Џебови
 • Ребрести делови на ногавиците
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош