Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HM3284)
adidas

adidas Studio Lounge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge се долен дел тренерки за мажи. Ништо така удобно како тренерки и релаксиран ден без обврски. Поминете го вашето слободно време целосно опуштено и дозволете adidas Studio Lounge тренерките да ви помогнат во тоа. Еластичниот појас со прилагодлива врвка ви овозможува да ги адаптирате тренерките според вашите мерки и желби. Еластичните делови на ногавиците ќе се погрижат сè да остане на своето место. Страничните џебови се идеални за складирање на сите ситници кои ќе ве оптоварат во моментите кога сè што сакате е одмор. adidas логото суптилно ја истакнува љубовта кон вашиот омилен бренд. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови Еластичен појас со врвка Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Studio Lounge се долен дел тренерки за мажи. Ништо така удобно како тренерки и релаксиран ден без обврски. Поминете го вашето слободно време целосно опуштено и дозволете adidas Studio Lounge тренерките да ви помогнат во тоа. Еластичниот појас со прилагодлива врвка ви овозможува да ги адаптирате тренерките според вашите мерки и желби. Еластичните делови на ногавиците ќе се погрижат сè да остане на своето место. Страничните џебови се идеални за складирање на сите ситници кои ќе ве оптоварат во моментите кога сè што сакате е одмор. adidas логото суптилно ја истакнува љубовта кон вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со врвка
 • Состав: 70% органски памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош