Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
Женски дуксер
Код на производ:
(CHA223F632-11)
CHAMPION

CHAMPION Balance

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BALANCE е женски lifestyle дуксер со капуљача, дизајниран за вашето целодневно задоволство. Изработен е од лесен француски фротир со мека текстура што ви овозможува удобност, комфор и топлина. Стилскиот дуксер има пространа прилагодлива капуљача и затворање со патент со целосна должина што лесно ја прилагодува отвореноста. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење на дуксерот и продирање на ладен воздух. Со купување на овој дуксер, вие учествувате во кампањата за зголемување на одржливото производство на органски памук. Облечете го овој дуксер на Шампион, кој лесно можете да го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и уживајте во шетањето низ градските улици во малку посвежите денови. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Патент со целосна должина Состав: 100% органски памук Прилагодлива капуљача Манжетни на ракавите.
Подетално

Champion BALANCE е женски lifestyle дуксер со капуљача, дизајниран за вашето целодневно задоволство. Изработен е од лесен француски фротир со мека текстура што ви овозможува удобност, комфор и топлина. Стилскиот дуксер има пространа прилагодлива капуљача и затворање со патент со целосна должина што лесно ја прилагодува отвореноста. Манжетните на ракавите спречуваат несакано движење на дуксерот и продирање на ладен воздух. Со купување на овој дуксер, вие учествувате во кампањата за зголемување на одржливото производство на органски памук. Облечете го овој дуксер на Шампион, кој лесно можете да го комбинирате со остатокот од вашата гардероба и уживајте во шетањето низ градските улици во малку посвежите денови.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Патент со целосна должина
 • Состав: 100% органски памук
 • Прилагодлива капуљача
 • Манжетни на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош