Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Детски тренерки
Код на производ:
(HM8955)
adidas

adidas Future Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м -
 • 68 3-6м -
 • 74 6-9м -
 • 80 9-12м -
 • 86 12-18м -
 • 92 18-24м -
 • 98 2-3г. -
 • 104 3-4г. -
 • 110 4-5г. -
 • 116 5-6г. -
 • 122 6-7г. -
 • 128 7-8г. -
 • 134 8-9г. -
 • 140 9-10г. -
 • 146 10-11г. -
 • 152 11-12г. -
 • 158 12-13г. -
 • 164 13-14г. -
 • 170 14-15г. -
 • 176 15-16г. -
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future детскиот комплет за девојчиња е направен од рециклирана содржина. Вашето бебе никогаш не може да добие доволно прегратки, бакнежи и овошна каша? Додајте го на списокот adidas Future Icons 3-Stripes дводелниот комплет. Мекиот француски фротир ја одржува вашата мила стоплена кога не сте наоколу. Еластичното дно е украсено со adidas графика и го истакнува наследството на брендот. Материјалот на комплетот е создаден со рециклирање на содржината создадена од отпадот од производството и отпадот од домаќинството по потрошувачката со цел да се намали штетното влијание врз животната средина. adidas памучните производи поддржуваат одржлив развој и ја штитат животната средина. Вие, вашето бебе и adidas сте ист тим, за иста цел. Спецификација: Комплет тренерки за девојчиња Еластичен појас Ребрести манжетни Заоблено деколте adidas лого Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Future детскиот комплет за девојчиња е направен од рециклирана содржина. Вашето бебе никогаш не може да добие доволно прегратки, бакнежи и овошна каша? Додајте го на списокот adidas Future Icons 3-Stripes дводелниот комплет. Мекиот француски фротир ја одржува вашата мила стоплена кога не сте наоколу. Еластичното дно е украсено со adidas графика и го истакнува наследството на брендот. Материјалот на комплетот е создаден со рециклирање на содржината создадена од отпадот од производството и отпадот од домаќинството по потрошувачката со цел да се намали штетното влијание врз животната средина. adidas памучните производи поддржуваат одржлив развој и ја штитат животната средина. Вие, вашето бебе и adidas сте ист тим, за иста цел.
Спецификација:

 • Комплет тренерки за девојчиња
 • Еластичен појас
 • Ребрести манжетни
 • Заоблено деколте
 • adidas лого
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м -
  68 3-6м -
  74 6-9м -
  80 9-12м -
  86 12-18м -
  92 18-24м -
  98 2-3г. -
  104 3-4г. -
  110 4-5г. -
  116 5-6г. -
  122 6-7г. -
  128 7-8г. -
  134 8-9г. -
  140 9-10г. -
  146 10-11г. -
  152 11-12г. -
  158 12-13г. -
  164 13-14г. -
  170 14-15г. -
  176 15-16г. -
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош