Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
adidas Techfit
Женски хеланки
Код на производ:
(HF0737)
adidas

adidas Techfit

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Цена со попуст
2.310 ДЕН
Заштеда: 578 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Techfit се женски хеланки за тренинг. Хеланките се исклучително лесни и нудат чувство на втора кожа во контакт со вашето тело. Високиот струк и еластичниот појас со потписот на брендот adidas придонесуваат за минималистички и ефектен изглед. На задниот дел на ногавиците има мрежест дел кој овозможува воздухот да циркулира, па ќе останете свежи во текот на целиот ден. Бидете сигурни во секој ваш потег. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Еластичен појас adidas лого Мрежести детали AEROREADY технологија Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин.
Подетално

adidas Techfit се женски хеланки за тренинг. Хеланките се исклучително лесни и нудат чувство на втора кожа во контакт со вашето тело. Високиот струк и еластичниот појас со потписот на брендот adidas придонесуваат за минималистички и ефектен изглед. На задниот дел на ногавиците има мрежест дел кој овозможува воздухот да циркулира, па ќе останете свежи во текот на целиот ден. Бидете сигурни во секој ваш потег.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • adidas лого
 • Мрежести детали
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 73% рециклиран полиестер, 27% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош