Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
CHAMPION Balance
Машки дуксер
Код на производ:
(CHA223M632-63)
CHAMPION

CHAMPION Balance

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.193 ДЕН
Заштеда: 1.797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BALANCE е машки lifestyle дуксер. Ве очекува нова авантура. Не трошете време, само облечете го Champion BALANCE дуксерот, прицврстете го патентот и подготвени сте да тргнете. Капуљачата придонесува за удобност и го подига нивото на комфор и пријатност. Не дозволувајте постуденото време да ве изненади, туку бидете подготвени за сите временски услови. Пријатниот материјал ќе ја прегрне вашата кожа, а лежерниот крој одлично ќе одговара на секој тип на тело. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Странични џебови Секојдневен крој Champion лого Затворање со патент Состав: 100% органски памук.
Подетално

Champion BALANCE е машки lifestyle дуксер. Ве очекува нова авантура. Не трошете време, само облечете го Champion BALANCE дуксерот, прицврстете го патентот и подготвени сте да тргнете. Капуљачата придонесува за удобност и го подига нивото на комфор и пријатност. Не дозволувајте постуденото време да ве изненади, туку бидете подготвени за сите временски услови. Пријатниот материјал ќе ја прегрне вашата кожа, а лежерниот крој одлично ќе одговара на секој тип на тело.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Странични џебови
 • Секојдневен крој
 • Champion лого
 • Затворање со патент
 • Состав: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош