Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Машки дуксер
Код на производ:
(HL3865)
adidas

adidas Designed For Gameday

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Gameday е lifestyle јакна за мажи која е исклучително пријатна и удобна носење. Затворањето со патент и капуљачата ви овозможуваат да останете што повеќе во вашата комфорна зона. Моментите пред натпреварот се исто толку важни како и самиот натпревар. Направена е од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад. Џебот на ракавот ви дава можност да складирате мали нешта што сакате да ви бидат на дофат на рака во секое време. Спецификација: Машка јакна Капуљача затворање со патент Џебови со патент Состав: 65% памук, 35% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Designed For Gameday е lifestyle јакна за мажи која е исклучително пријатна и удобна носење. Затворањето со патент и капуљачата ви овозможуваат да останете што повеќе во вашата комфорна зона. Моментите пред натпреварот се исто толку важни како и самиот натпревар. Направена е од рециклирани материјали како дел од амбицијата на adidas да го намали пластичниот отпад. Џебот на ракавот ви дава можност да складирате мали нешта што сакате да ви бидат на дофат на рака во секое време.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Капуљача
 • затворање со патент
 • Џебови со патент
 • Состав: 65% памук, 35% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош