Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
adidas Aeroimpact
Спортски градник
Код на производ:
(HL8699)
adidas

adidas Aeroimpact

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSDD XSDD
 • SDD SDD
 • MDD MDD
 • LDD LDD
 • XLDD XLDD
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Aeroimpact е спортски градник за жени. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека. Овој adidas спортски градник ќе се погрижи никогаш да не знаете какво е тоа чувство. Прилагодливите, вкрстени ремени ви овозможуваат да ги приспособите онака како што сакате. Технологијата AEROREADY е одговорна за апсорпција на влага и брзо сушење по напорните активности. Перничињата во градникот можат да се отстранат доколку не сакате да ги носите. Сè е подредено на вас и на вашето чувство за удобност. Спецификација: Женски спортски градник Прилагодливи, вкрстени ремени AEROREADY технологија Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин.
Подетално

adidas Aeroimpact е спортски градник за жени. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека. Овој adidas спортски градник ќе се погрижи никогаш да не знаете какво е тоа чувство. Прилагодливите, вкрстени ремени ви овозможуваат да ги приспособите онака како што сакате. Технологијата AEROREADY е одговорна за апсорпција на влага и брзо сушење по напорните активности. Перничињата во градникот можат да се отстранат доколку не сакате да ги носите. Сè е подредено на вас и на вашето чувство за удобност.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Прилагодливи, вкрстени ремени
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 79% рециклиран полиестер, 21% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош