Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HP0784)
adidas

adidas All Over Print

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas All Over Print е женска lifestyle тренерка која овозможува неодоливо чувство на удобност. Страничните џебови ви се на располагање за складирање на сите потребни ситници без кои не одите никаде. Без разлика дали одите на тренинг, прошетка или планирате да се одморите, со изборот на оваа тренерка нема да погрешите. Спецификација: Женска тренерка Лежерен крој Еластичен појас со учкур Странични џебови adidas логож Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas All Over Print е женска lifestyle тренерка која овозможува неодоливо чувство на удобност. Страничните џебови ви се на располагање за складирање на сите потребни ситници без кои не одите никаде. Без разлика дали одите на тренинг, прошетка или планирате да се одморите, со изборот на оваа тренерка нема да погрешите.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Лежерен крој
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • adidas логож
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош