Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ6563-259)
NIKE

NIKE Air

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална цена
5.090 ДЕН
Цена со попуст
4.581 ДЕН
Заштеда: 509 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air се женски долен дел тренерки за секој ден кои можете да ги носите кога сакате да се опуштите со пријателите. Меката ткаенина и опуштениот крој лесно ќе ги испратат сите ваши дневни активности. Направени од Fleece материјал, мазни однадвор и меки одвнатре, тие се идеални за постудено време. Ребрестите делови во пределот на глуждот ја обезбедуваат потребната покриеност и ја задржуваат топлината на вашето тело. Еластичниот појас и средната висина на струкот ја нагласуваат вашата силуета. Спецификација: Женски долен дел тренерки за секој ден Средна висина на струк Џебови Еластичен појас Air Swoosh лого Состав: 80 % памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Air се женски долен дел тренерки за секој ден кои можете да ги носите кога сакате да се опуштите со пријателите. Меката ткаенина и опуштениот крој лесно ќе ги испратат сите ваши дневни активности. Направени од Fleece материјал, мазни однадвор и меки одвнатре, тие се идеални за постудено време. Ребрестите делови во пределот на глуждот ја обезбедуваат потребната покриеност и ја задржуваат топлината на вашето тело. Еластичниот појас и средната висина на струкот ја нагласуваат вашата силуета.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Средна висина на струк
 • Џебови
 • Еластичен појас
 • Air Swoosh лого
 • Состав: 80 % памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош