Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски хеланки
Код на производ:
(HK9995)
adidas

adidas Essentials

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Тренирајте напорно и останете суви во adidas Essentials женските хеланки за тренинг. adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од материјал кој ја регулира влагата додека напорот се зголемува за време на вежбањето. Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да останете фокусирани на тренингот. Овие хеланки се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси. Спецификација: Женски хеланки Длабок струк Еластичен појас Долги ногавици Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин.
Подетално

Тренирајте напорно и останете суви во adidas Essentials женските хеланки за тренинг. adidas знае дека секој тренинг носи напредок и затоа овие хеланки се направени од материјал кој ја регулира влагата додека напорот се зголемува за време на вежбањето. Удобноста и слободата на движење ви овозможуваат да останете фокусирани на тренингот. Овие хеланки се направени од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Длабок струк
 • Еластичен појас
 • Долги ногавици
 • Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош