Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HL3864)
adidas

adidas Designed For Gameday

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
3.190 ДЕН
Заштеда: 798 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED FOR GAMEDAY машките долен дел тренерки се дизајнирани да ве подготват за важен натпревар. Мекиот памучен материјал од кој се направени нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата заедничка средина. Подгответе се за тој важен момент и облечете ги adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови со патент Еластичен појас со учкур Состав: 65% памук, 35% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DESIGNED FOR GAMEDAY машките долен дел тренерки се дизајнирани да ве подготват за важен натпревар. Мекиот памучен материјал од кој се направени нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата заедничка средина. Подгответе се за тој важен момент и облечете ги adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 65% памук, 35% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош