Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash
Код на производ:
(DQ6347-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT 10K Icon Clash

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit 10K Icon Clash женските шорцеви за тренинг се идеални за теретана или атлетска патека. Играјте по ваши правила кои не познаваат граници во Nike Dri-Fit 10K Icon Clash шорцевите. Направени се да не ве попречуваат и покрај големата амплитуда на движење. Внатрешната постава и Dri-Fit технологијата ја отстрануваат потта од вашата кожа и ви овозможуваат да останете суви за време на вашата активност.Внатрешниот џеб за аудио уред ви овозможува да слушате музика додека вежбате. Спецификација: Женски шорцеви за тренинг Внатрешни кратки шорцеви Dri-Fit технологија Машинско перење Класичен крој Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit 10K Icon Clash женските шорцеви за тренинг се идеални за теретана или атлетска патека. Играјте по ваши правила кои не познаваат граници во Nike Dri-Fit 10K Icon Clash шорцевите. Направени се да не ве попречуваат и покрај големата амплитуда на движење. Внатрешната постава и Dri-Fit технологијата ја отстрануваат потта од вашата кожа и ви овозможуваат да останете суви за време на вашата активност.Внатрешниот џеб за аудио уред ви овозможува да слушате музика додека вежбате.
Спецификација:

 • Женски шорцеви за тренинг
 • Внатрешни кратки шорцеви
 • Dri-Fit технологија
 • Машинско перење
 • Класичен крој
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DA1228-601
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош