Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
NIKE Dri-FIT Run Division Element
Машки дуксер за трчање
Код на производ:
(DQ4755-206)
NIKE

NIKE Dri-FIT Run Division Element

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Run Division Element машката маица за трчање со патент создава удобно чувство додека ги постигнувате најдобрите резултати. Дизајнирана е да го поддржува секое движење од почетната линија до целта. Доволно растеглива за да се движите непречено без оглед на брзината и амплитудата на движење. Облечете го овој модел и оставете ја конкуренцијата зад себе додека трчате кон медалите. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата, помагајќи ви да останете свежи. Мрежестиот дел овозможува воздухот слободно да тече. Прозрачна и лесна, оваа маица ќе биде вашиот вистински сојузник до целта. Страничните џебови ви дозволуваат да ги носите ситниците со вас. Спецификација: Машка маица Џебови Dri-Fit технологија Отвор за палец Рефлектирачки линии Состав: полестер, мрежа, еластин.
Подетално

Nike Dri-Fit Run Division Element машката маица за трчање со патент создава удобно чувство додека ги постигнувате најдобрите резултати. Дизајнирана е да го поддржува секое движење од почетната линија до целта. Доволно растеглива за да се движите непречено без оглед на брзината и амплитудата на движење. Облечете го овој модел и оставете ја конкуренцијата зад себе додека трчате кон медалите. Технологијата Dri-Fit ја отстранува потта од кожата, помагајќи ви да останете свежи. Мрежестиот дел овозможува воздухот слободно да тече. Прозрачна и лесна, оваа маица ќе биде вашиот вистински сојузник до целта. Страничните џебови ви дозволуваат да ги носите ситниците со вас.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Џебови
 • Dri-Fit технологија
 • Отвор за палец
 • Рефлектирачки линии
 • Состав: полестер, мрежа, еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош