Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
adidas Studio Lounge
Женски дуксер
Код на производ:
(HH8510)
adidas

adidas Studio Lounge

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.588 ДЕН
Моментална цена
4.588 ДЕН
Моментална цена
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Studio Lounge е женски lifestyle дуксер кој ќе ви ја обезбеди удобноста која ви потребна секој ден. Лежерниот крој го прегрнува вашето тело со мек органски памук. Манжетните на ракавите и еластичното дно на дуксерот придонесуваат за удобноста која ја посакувате. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се прилагоди на вашите потреби и желби. Се одликува со пократок крој, а во овој поглед на вистински начин ќе ја истакне вашата фигура. Спецификација:Женски дуксерКапуљача со учкурЕластични манжетниКраток и удобен кројСостав: 75% органски памук, 25% лиоцел.
Подетално

adidas Studio Lounge е женски lifestyle дуксер кој ќе ви ја обезбеди удобноста која ви потребна секој ден. Лежерниот крој го прегрнува вашето тело со мек органски памук. Манжетните на ракавите и еластичното дно на дуксерот придонесуваат за удобноста која ја посакувате. Капуљачата со прилагодлив учкур ќе се прилагоди на вашите потреби и желби. Се одликува со пократок крој, а во овој поглед на вистински начин ќе ја истакне вашата фигура.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со учкур
 • Еластични манжетни
 • Краток и удобен крој
 • Состав: 75% органски памук, 25% лиоцел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош