Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
NIKE Sportswear Favorites
Детски хеланки
Код на производ:
(DV0350-652)
NIKE

NIKE Sportswear Favorites

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Растегливата ткаенина и дизајн со висок струк на Nike Sportswear Favorites хеланките за девојчиња обезбедуваат удобност и покривање неопходни за секоја кореографија која ја осмислувате. Без разлика дали ги носите додека ги повторувате вашите движења во студио или дома, нивниот забавен дизајн со панели во различни бои ве истакнува во секоја прилика. Нивниот висок струк нуди добра покриеност, додека растегливата ткаенината го следи вашиот ритам на движење. Спецификација: Хеланки за девојчиња Висок струк Перење во машина Состав: 92 % памук, 8% спандекс.
Подетално

Растегливата ткаенина и дизајн со висок струк на Nike Sportswear Favorites хеланките за девојчиња обезбедуваат удобност и покривање неопходни за секоја кореографија која ја осмислувате. Без разлика дали ги носите додека ги повторувате вашите движења во студио или дома, нивниот забавен дизајн со панели во различни бои ве истакнува во секоја прилика. Нивниот висок струк нуди добра покриеност, додека растегливата ткаенината го следи вашиот ритам на движење.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Висок струк
 • Перење во машина
 • Состав: 92 % памук, 8% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош