Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Yoga Leggings
NIKE Yoga Leggings
NIKE Yoga Leggings
NIKE Yoga Leggings
NIKE Yoga Leggings
NIKE Yoga Leggings
Женски хеланки
Код на производ:
(DQ5622-010)
NIKE

NIKE Yoga Leggings

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Yoga 7/8 се женски хеланки идеални за јога, направени за да ви пружат задоволство и удобност во моментите на релаксација. Нивната суштина лежи во одвојувањето време за себе, вашиот ум и тело. Посветете се на себе и вашето вежбање во овие ултра меки хеланки со ребрести панели. Нашата позната Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од вашата кожа. Хеланките се одликуваат со тесен крој и со висок струк, така што се идеални за комбинирање со кратка Nike маица. Доколку сакате функционални хеланки за вежбање, кои ќе ја доведат вашата женственост до израз, облечете ги овие Nike Yoga хеланки и тргнете по патот кон себе.Спецификација: Женски хеланки за вежбање 7/8 Тесен крој Висок еластичен струк Dri-FIT технологија Ребрести панели Машинско перење Материјал: 80% полиестер, 20% спандекс.
Подетално

Nike Yoga 7/8 се женски хеланки идеални за јога, направени за да ви пружат задоволство и удобност во моментите на релаксација. Нивната суштина лежи во одвојувањето време за себе, вашиот ум и тело. Посветете се на себе и вашето вежбање во овие ултра меки хеланки со ребрести панели. Нашата позната Dri-FIT технологија ја отстранува влагата од вашата кожа. Хеланките се одликуваат со тесен крој и со висок струк, така што се идеални за комбинирање со кратка Nike маица. Доколку сакате функционални хеланки за вежбање, кои ќе ја доведат вашата женственост до израз, облечете ги овие Nike Yoga хеланки и тргнете по патот кон себе.
Спецификација:

 • Женски хеланки за вежбање 7/8
 • Тесен крој
 • Висок еластичен струк
 • Dri-FIT технологија
 • Ребрести панели
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% полиестер, 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош