Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
adidas Terrex Multi Soft
Машка јакна
Код на производ:
(H53397)
adidas

adidas Terrex Multi Soft

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Во склоп на EcoVision проектот, за Вас издвојуваме eco-friendly модели кои допринесуваат за заштита и зачувување на животната средина.

Претходна цена
7.988 ДЕН
Моментална цена
7.988 ДЕН
Моментална цена
7.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX MULTI SOFT машката outdoor јакна има тенок крој и еластичен надворешен слој кој ви овозможува природно движење. Еластичните манжетни на ракавите и поработ ја задржуваат топлината. Завршницата е водоотпорна и ви овозможува да ги исполните вашите планови при променливи временски услови. Овој adidas производ е направен од низа рециклирани материјали. Спецификација: Slim fit Целосно затворање со патент Еластична капуљача Водоотпорна Голем преден џеб Еластични манжетни и пораб Рефлектирачки детали Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин.
Подетално

adidas TERREX MULTI SOFT машката outdoor јакна има тенок крој и еластичен надворешен слој кој ви овозможува природно движење. Еластичните манжетни на ракавите и поработ ја задржуваат топлината. Завршницата е водоотпорна и ви овозможува да ги исполните вашите планови при променливи временски услови. Овој adidas производ е направен од низа рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Целосно затворање со патент
 • Еластична капуљача
 • Водоотпорна
 • Голем преден џеб
 • Еластични манжетни и пораб
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 90% рециклиран полиестер, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош