Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Brand Love
Детски дуксер
Код на производ:
(HP0823)
adidas

adidas Brand Love

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Brand Love унисекс детскиот дуксер за тинејџери ја носи препознатливата удобност на спортската adidas облека. Детските гардеробери се полни со спортски парчиња и тие се секогаш неопходни. Но, кога го имате овој дуксер, нема сомнеж што да облечете пред да излезете од дома. adidas логото на левиот ракав ја истакнува вашата љубов кон спортот. Покажете кој е вистински обожавател на adidas и за што се грижите кога го носите Brand Love дуксерот. Нека помине напорниот ден во удобноста на овој модел, сето тоа благодарение на мекиот француски фротир. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување на памук, а со изборот на модел, ја спасувате нашата планета. Дел од материјалот е создаден со рециклирање на содржината создадена од отпадот од производството и отпадот од домаќинството со цел да се избегне штетното влијание врз животната средина. Спецификација:Унисекс детски дуксер за тинејџери Долги ракавиКласичен кројadidas логоСостав: 52% памук, 48% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Brand Love унисекс детскиот дуксер за тинејџери ја носи препознатливата удобност на спортската adidas облека. Детските гардеробери се полни со спортски парчиња и тие се секогаш неопходни. Но, кога го имате овој дуксер, нема сомнеж што да облечете пред да излезете од дома. adidas логото на левиот ракав ја истакнува вашата љубов кон спортот. Покажете кој е вистински обожавател на adidas и за што се грижите кога го носите Brand Love дуксерот. Нека помине напорниот ден во удобноста на овој модел, сето тоа благодарение на мекиот француски фротир. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување на памук, а со изборот на модел, ја спасувате нашата планета. Дел од материјалот е создаден со рециклирање на содржината создадена од отпадот од производството и отпадот од домаќинството со цел да се избегне штетното влијание врз животната средина.
Спецификација:

 • Унисекс детски дуксер за тинејџери
 • Долги ракави
 • Класичен крој
 • adidas лого
 • Состав: 52% памук, 48% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  62 2-3м
  68 3-6м
  74 6-9m
  80 9-12м
  86 12-18м
  92 18-24м
  98 2-3г.
  104 3-4г.
  110 4-5г.
  116 5-6г.
  122 6-7г.
  128 7-8г.
  134 8-9г.
  140 9-10г.
  146
  152 11-12г.
  158 12-13г.
  164 13-14г.
  170 14-15г.
  176 15-16г.
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош