Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
NIKE Essentials Smoke
Детски дуксер
Код на производ:
(45B324-X24)
NIKE

NIKE Essentials Smoke

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.691 ДЕН
Заштеда: 299 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ESSENTIALS SMOKE е дуксер за девојчиња кој е неверојатно удобен. Класичниот pullover дизајн носи врвна удобност. Мекиот памук дава чувство на мекост и удобност. Манжетните на ракавите и околу половината спречуваат какво било непотребно движење. Познатото Nike лого е незаменлив дел од оваа приказна. Невообичаените графики ќе го привлечат вашето внимание. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување.Спецификација: Состав: 57% памук, 38% полиестер, 5% еластин Стандарден крој, за опуштено, лесно чувство Дозволено е да се пере во машина за перење.
Подетално

Nike ESSENTIALS SMOKE е дуксер за девојчиња кој е неверојатно удобен. Класичниот pullover дизајн носи врвна удобност. Мекиот памук дава чувство на мекост и удобност. Манжетните на ракавите и околу половината спречуваат какво било непотребно движење. Познатото Nike лого е незаменлив дел од оваа приказна. Невообичаените графики ќе го привлечат вашето внимание. Овој дуксер е одличен избор за сите вас кои сакате опуштен, урбан стил на облекување.
Спецификација:

 • Состав: 57% памук, 38% полиестер, 5% еластин
 • Стандарден крој, за опуштено, лесно чувство
 • Дозволено е да се пере во машина за перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 45B205-X24
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.151 ДЕН
  Заштеда 10%
  2.390 ДЕН
  Помош