Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
adidas Future Icons
Женска маица
Код на производ:
(HK0508)
adidas

adidas Future Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons е lifestyle маица за жени. Кога замислувате удобност, ја замислувате оваа маица. Кратки ракави, лежерен и широк крој ќе ве освои со удобноста која е видлива дури и со голо око. Ќе изгледате уредно и опуштено без многу труд. Кружната крагна и adidas логото на централниот дел на маицата носат моќен стил. Понекогаш главниот шарм е токму во едноставноста што ви ја нуди гардеробата како што е оваа adidas Future Icons женска lifestyle маица. Спецификација: Женска маица Лежерен крој adidas лого Кратки ракави Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Future Icons е lifestyle маица за жени. Кога замислувате удобност, ја замислувате оваа маица. Кратки ракави, лежерен и широк крој ќе ве освои со удобноста која е видлива дури и со голо око. Ќе изгледате уредно и опуштено без многу труд. Кружната крагна и adidas логото на централниот дел на маицата носат моќен стил. Понекогаш главниот шарм е токму во едноставноста што ви ја нуди гардеробата како што е оваа adidas Future Icons женска lifestyle маица.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Лежерен крој
 • adidas лого
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HF2010
  1.910 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.388 ДЕН
  Помош