Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
adidas Run Icons
Код на производ:
(HK9117)
adidas

adidas Run Icons

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Run Icons е женска маица без ракави, која ја истакнува вашата посветеност кон спортот. Направена е од рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за зачувување на животната средина. Функционалниот дизајн со многу интересни детали ќе ве воодушеви. Со задоволство ќе ја носите оваа маица за време на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Облечете ја adidas Run Icons женската маица и уживајте во чувството на слобода. Спецификација: Женска маица без ракави adidas лого Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза.
Подетално

adidas Run Icons е женска маица без ракави, која ја истакнува вашата посветеност кон спортот. Направена е од рециклиран материјал, бидејќи adidas се грижи за зачувување на животната средина. Функционалниот дизајн со многу интересни детали ќе ве воодушеви. Со задоволство ќе ја носите оваа маица за време на тренинг, но и во разни други прилики. Технологијата Aeroready ја отстранува потта од вашата кожа, ја суши брзо и ви помага да останете фокусирани на теренот кога температурата е висока. Облечете ја adidas Run Icons женската маица и уживајте во чувството на слобода.
Спецификација:

 • Женска маица без ракави
 • adidas лого
 • Состав: 65% рециклиран полиестер, 35% вискоза

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош