Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
adidas Real Madrid DNA
Машки дуксер
Код на производ:
(HD1324)
adidas

adidas Real Madrid DNA

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Моментална цена
4.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Real Madrid е машки дуксер за фудбал дизајниран за сите фанови на клубот Реал Мадрид. Стандардниот крој е модел на дуксер со кој никогаш не можете да погрешите. Сошиеното лого на фудбалскиот клуб Реал Мадрид, како и adidas брендирањето, ја издигнуваат естетиката на овој дуксер на повисоко ниво. Покрај логоата кои го красат овој модел, на ракавите се наоѓа 3-Stripes, препознатливата adidas карактеристика. Овој модел е целосно направен од рециклиран полиестер. Кројот ја следи линијата на вашето тело и на тој начин ја истакнува вашата неверојатна фигура, како и љубовта кон фудбалот. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши ситници да се наоѓаат на едно, безбедно место. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, така што ќе бидете подготвени за нови авантури за само неколку секунди. Спецификација: Машки дуксер Затворање со патент Реал Мадрид грб adidas лого Стандарден крој Џебови со патент Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Real Madrid е машки дуксер за фудбал дизајниран за сите фанови на клубот Реал Мадрид. Стандардниот крој е модел на дуксер со кој никогаш не можете да погрешите. Сошиеното лого на фудбалскиот клуб Реал Мадрид, како и adidas брендирањето, ја издигнуваат естетиката на овој дуксер на повисоко ниво. Покрај логоата кои го красат овој модел, на ракавите се наоѓа 3-Stripes, препознатливата adidas карактеристика. Овој модел е целосно направен од рециклиран полиестер. Кројот ја следи линијата на вашето тело и на тој начин ја истакнува вашата неверојатна фигура, како и љубовта кон фудбалот. Страничните џебови со патент ќе се погрижат сите ваши ситници да се наоѓаат на едно, безбедно место. Патентот со целосна должина овозможува лесно облекување и соблекување, така што ќе бидете подготвени за нови авантури за само неколку секунди.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Затворање со патент
 • Реал Мадрид грб
 • adidas лого
 • Стандарден крој
 • Џебови со патент
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош