Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
NIKE Pro Flex
Машка јакна
Код на производ:
(DM5946-355)
NIKE

NIKE Pro Flex

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pro Flex е машка јакна за тренинг. Комбинацијата на растегливиот и водоотпорен материјал ќе направи да се чувствувате совршено удобно и пред и после тренинг. Производот е направен од најмалку 75% рециклиран материјал. Се одликува со стандарден крој, кој е идеален за секаков тип на градба. Капуљачата има учкур кој можете да го прилагодите според вашите желби. Предните странични џебови ќе ви го олеснат складирањето на сите ситници што ви се потребни кога сте далеку од дома. Спецификација: Машка јакна Капуљача со учкур Машинско перење Предни џебови Состав: 80% полиестер, 20% спандекс.
Подетално

Nike Pro Flex е машка јакна за тренинг. Комбинацијата на растегливиот и водоотпорен материјал ќе направи да се чувствувате совршено удобно и пред и после тренинг. Производот е направен од најмалку 75% рециклиран материјал. Се одликува со стандарден крој, кој е идеален за секаков тип на градба. Капуљачата има учкур кој можете да го прилагодите според вашите желби. Предните странични џебови ќе ви го олеснат складирањето на сите ситници што ви се потребни кога сте далеку од дома.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Капуљача со учкур
 • Машинско перење
 • Предни џебови
 • Состав: 80% полиестер, 20% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош