Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
adidas Real Madrid Condivo 22
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HG4009)
adidas

adidas Real Madrid Condivo 22

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Real Madrid Condivo 22 се машки долен дел тренерки за тренинг. Кога навиваш за елитен фудбалски клуб, го бараш само најдоброто. Овие тренерки се направени со технологија AEROREADY за да можете да се концентрирате на тренингот без да ви биде одвлечено вниманието. На глуждовите има патенти кои ќе го олеснат облекувањето и соблекуваето, па за само неколку секунди ќе бидете подготвени за акција. Еластичниот појас ја зголемува удобноста и вклопувањето на овој модел. adidas 3-Stripes брендирањето се протега по целата ногавица, а грбот на Реал Мадрид ја комплетира целосната естетика на ова парче облека. Спецификација:Машки долен дел тренеркиЕластичен појасСтранични џебовиГрб на клубот Реал МадридСостав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Real Madrid Condivo 22 се машки долен дел тренерки за тренинг. Кога навиваш за елитен фудбалски клуб, го бараш само најдоброто. Овие тренерки се направени со технологија AEROREADY за да можете да се концентрирате на тренингот без да ви биде одвлечено вниманието. На глуждовите има патенти кои ќе го олеснат облекувањето и соблекуваето, па за само неколку секунди ќе бидете подготвени за акција. Еластичниот појас ја зголемува удобноста и вклопувањето на овој модел. adidas 3-Stripes брендирањето се протега по целата ногавица, а грбот на Реал Мадрид ја комплетира целосната естетика на ова парче облека.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Грб на клубот Реал Мадрид
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош