Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT
Код на производ:
(DM6617-869)
NIKE

NIKE M NK DF FLX WVN 9IN SHORT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT Flex машките шорцеви за тренинг се создадени за да ве одржуваат во движење за време на тренинзи со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за секој вид вежби. Технологијата Dri-FIT лесно ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува суви, свежи и фокусирани. Спецификација: Модел: standard fit Внатрешен шев: 23 cm Dri-FIT технологија Еластичен прилагодлив појас Странични џебови Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Dri-FIT Flex машките шорцеви за тренинг се создадени за да ве одржуваат во движење за време на тренинзи со висок интензитет. Nike Flex ткаенината се протега со секое движење, додека отворите на рабовите се идеални за секој вид вежби. Технологијата Dri-FIT лесно ја отстранува влагата од вашата кожа за да ве одржува суви, свежи и фокусирани.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Внатрешен шев: 23 cm
 • Dri-FIT технологија
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош