Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short
Код на производ:
(DM6829-407)
NIKE

NIKE Sportswear Sport Essentials Men's Woven Lined Flow Short

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Само на Sport Vision online shop издвоивме производи на кои можеш да искористиш дополнителен попуст од 20% при купување на два или повеќе производи.

Побрзај, вметни ги во корпичка омилените модели и попустот ќе биде автоматски пресметан.

Акцијата важи до 29. септември.

Комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Sport Essentials машките lifestyle шорцеви се секогаш добра идеја за која било активност. Дизајнирани за удобност, изработени се од мазна ткаенина која е подготвена за секоја авантура. Засечените странични шевови не само што изгледаат спортски, туку и ви помагаат полесно да се движите. Еластичниот прилагодлив појас овозможува персонализирано вклопување. Спецификација: Модел: standard fit Постава Странични џебови и заден џеб со преклоп Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Nike Sportswear Sport Essentials машките lifestyle шорцеви се секогаш добра идеја за која било активност. Дизајнирани за удобност, изработени се од мазна ткаенина која е подготвена за секоја авантура. Засечените странични шевови не само што изгледаат спортски, туку и ви помагаат полесно да се движите. Еластичниот прилагодлив појас овозможува персонализирано вклопување.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Постава
 • Странични џебови и заден џеб со преклоп
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош