Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
adidas Colorblock
Код на производ:
(HA0381)
adidas

adidas Colorblock

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Моментална цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COLORBLOCK е машки шорц кој е совршен за сите ваши активности на вода. Бидејќи adidas се грижи за животната средина, тој е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси. Ткаенината од која се направени овие шорцеви е издржлива, мека на допир и брзо се суши. Внатрешноста е обложена со мрежест материјал, а за удобност придонесува еластичниот појас со прилагодлив учкур.Спецификација: Состав: 100% рециклиран полиестер Primegreen Стандарден крој Мрежеста постава Два странични мрежести џебови Еластичен прилагодлив појас.
Подетално

adidas COLORBLOCK е машки шорц кој е совршен за сите ваши активности на вода. Бидејќи adidas се грижи за животната средина, тој е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси. Ткаенината од која се направени овие шорцеви е издржлива, мека на допир и брзо се суши. Внатрешноста е обложена со мрежест материјал, а за удобност придонесува еластичниот појас со прилагодлив учкур.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Primegreen
 • Стандарден крој
 • Мрежеста постава
 • Два странични мрежести џебови
 • Еластичен прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош