Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
adidas WO AOP SHO
Код на производ:
(HN8530)
adidas

adidas WO AOP SHO

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 5\. S 5"
  • S 7\. S
  • M 5\. M 5"
  • M 7\. M
  • L 5\. L 5"
  • L 7\. L
  • XL5\. XL5"
  • XL7\. XL
  • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 5"
S 7" S
M 5"
M 7" M
L 5"
L 7" L
XL5"
XL7" XL
2XL7 2XL
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош