Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
NIKE W NK DF SWSH RUN SS
Женска маица за трчање
Код на производ:
(DD6478-507)
NIKE

NIKE W NK DF SWSH RUN SS

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесна и прозрачна, Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица за трчање се надоврзува на линијата Nike One, давајќи ви поддршка низ сите поминати километри. Засенчениот Swoosh на градите го слави легендарното лого и тркачите кои гордо го носат. Dri-FIT технологијата која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Овој производ е направен од рециклиран материјал. Спецификација: Модел: standard fit Кратки ракави Издолжен заден дел за поголема покриеност Машинско перење Состав: 100% полиестер .
Подетално

Лесна и прозрачна, Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица за трчање се надоврзува на линијата Nike One, давајќи ви поддршка низ сите поминати километри. Засенчениот Swoosh на градите го слави легендарното лого и тркачите кои гордо го носат. Dri-FIT технологијата која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Овој производ е направен од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Модел: standard fit
 • Кратки ракави
 • Издолжен заден дел за поголема покриеност
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X 1X
2X 2X
3X 3X
2XS 2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош