Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
Детски дуксер
Код на производ:
(DV2565-633)
NIKE

NIKE Sportswear Trend

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Додадете нота на винтиџ стил во изгледот на вашето девојче со Nike Sportswear Trend дуксерот со капуљача. На овој дуксер, мекото, удобно руно е усовршено со опуштен крој и малку засечена должина за удобност од студените рани утра кога одат на училиште, до играта во дворот по вечерата. Fleece материјалот обезбедува неверојатна мекост и обезбедува максимална топлина и удобност. Ребрестите делови на ракавите и долниот отвор го држат дуксерот на место додека вашите девојчиња се во движење. Подолгиот заден дел обезбедува дополнителна покриеност за чувство на целосна удобност. Спецификација: Дуксер со капуљача за девојчиња – lifestyle Модел: loose fit за опуштено чувство Предни џебови Машинско перење Состав: 80% памук и 20% полиестер.
Подетално

Додадете нота на винтиџ стил во изгледот на вашето девојче со Nike Sportswear Trend дуксерот со капуљача. На овој дуксер, мекото, удобно руно е усовршено со опуштен крој и малку засечена должина за удобност од студените рани утра кога одат на училиште, до играта во дворот по вечерата. Fleece материјалот обезбедува неверојатна мекост и обезбедува максимална топлина и удобност. Ребрестите делови на ракавите и долниот отвор го држат дуксерот на место додека вашите девојчиња се во движење. Подолгиот заден дел обезбедува дополнителна покриеност за чувство на целосна удобност.
Спецификација:

 • Дуксер со капуљача за девојчиња – lifestyle
 • Модел: loose fit за опуштено чувство
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош