Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машка маица
Код на производ:
(DH7132-100)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машки кошаркарски дрес дизајниран за вашето спортско задоволство. Кошарката е повеќе од игра, таа е начин на живот. Изработен е од полиестер, во опуштен крој и можете да го носите секој ден. Направен е со нашата позната Dri-FIT технологија која ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви и свежи. Сошиеното Swoosh лого додава естетика и јасно го покажува вашиот спортски дух и лојалност кон овој светски познат бренд. Носете го овој функционален Nike дрес и дајте го најдоброто од себе во играта. Спецификација: Машки кошаркарски дрес Состав: 100% полиестер Опуштен крој Dri-FIT технологија Swoosh лого.
Подетално

Nike Dri-FIT е машки кошаркарски дрес дизајниран за вашето спортско задоволство. Кошарката е повеќе од игра, таа е начин на живот. Изработен е од полиестер, во опуштен крој и можете да го носите секој ден. Направен е со нашата позната Dri-FIT технологија која ја отстранува потта од вашата кожа и ве одржува суви и свежи. Сошиеното Swoosh лого додава естетика и јасно го покажува вашиот спортски дух и лојалност кон овој светски познат бренд. Носете го овој функционален Nike дрес и дајте го најдоброто од себе во играта.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски дрес
 • Состав: 100% полиестер
 • Опуштен крој
 • Dri-FIT технологија
 • Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош