Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash
Детски спортски градник
Код на производ:
(DQ8927-085)
NIKE

NIKE Dri-FIT Indy Icon Clash

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit Indy Icon Clash спортскиот градник за тинејџери е идеален избор за сите видови на тренинг или часови по физичко образование. Изработен е од лесна, еластична ткаенина која се прилепува на телото и прави да се чувствувате лесно како пердув. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство, помагајќи ви да останете суви. Дизајнот со вкрстени ремени на задниот дел обезбедува поддршка на мускулите на градниот кош, додека двата слоја ткаенина на предната страна обезбедуваат покривање и сигурност. Спецификација: Спортски градник за тинејџери Лесна поддршка Dri-Fit технологија Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Dri-Fit Indy Icon Clash спортскиот градник за тинејџери е идеален избор за сите видови на тренинг или часови по физичко образование. Изработен е од лесна, еластична ткаенина која се прилепува на телото и прави да се чувствувате лесно како пердув. Технологијата Dri-Fit ја отстранува влагата од кожата и обезбедува пријатно чувство, помагајќи ви да останете суви. Дизајнот со вкрстени ремени на задниот дел обезбедува поддршка на мускулите на градниот кош, додека двата слоја ткаенина на предната страна обезбедуваат покривање и сигурност.
Спецификација:

 • Спортски градник за тинејџери
 • Лесна поддршка
 • Dri-Fit технологија
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 11-12г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош