Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Paris Saint-Germain Strike
Код на производ:
(DM2879-410)
NIKE

NIKE Paris Saint-Germain Strike

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Моментална цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Кренете го нивото на вашиот тренинг на повисоко ниво во Jordan Paris Saint-Germain Strike детските шорцеви за тинејџери. Нивниот дизајн содржи детали специјално направени за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не стои помеѓу вас и топката, додека Dri-FIT технологијата ја контролира влагата и лесно ја отстранува потта за да ве одржува суви и свежи до последен момент. Страничните џебови со патент обезбедуваат вашите работи да останат на безбедно место. Еластичниот појас нуди идеално вклопување, додека мрежестата конструкција обезбедува оптимален проток на воздух. Спецификација: Тесен модел Dri-FIT технологија Странични џебови со патент Еластичен појас Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Кренете го нивото на вашиот тренинг на повисоко ниво во Jordan Paris Saint-Germain Strike детските шорцеви за тинејџери. Нивниот дизајн содржи детали специјално направени за ѕвездите во подем. Тенкиот, аеродинамичен крој гарантира дека ништо не стои помеѓу вас и топката, додека Dri-FIT технологијата ја контролира влагата и лесно ја отстранува потта за да ве одржува суви и свежи до последен момент. Страничните џебови со патент обезбедуваат вашите работи да останат на безбедно место. Еластичниот појас нуди идеално вклопување, додека мрежестата конструкција обезбедува оптимален проток на воздух.
Спецификација:

 • Тесен модел
 • Dri-FIT технологија
 • Странични џебови со патент
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Kids
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви CW6109-010
  Nike Dri-FIT Academy се детски фудбалски шорцеви кои ја отстрануваат потта и овозможува...
  818 ДЕН
  Заштеда 25%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорцеви CW6109-100
  Nike Dri-FIT Academy се детски фудбалски шорцеви кои ја отстрануваат потта и овозможува...
  1.090 ДЕН
  Помош