Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
UNDER ARMOUR Rush
Машки дуксер
Код на производ:
(1366188-361)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rush

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Моментална цена
8.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour RUSH™ машката јакна за тренинг ве тера брзо да се опоравите после секаков вид активност. UA RUSH™ е инфрацрвена технологија која ја одржува енергијата на вашето тело и ви помага да вежбате поинтензивно, да се заморувате помалку и да закрепнете побрзо. UA Storm технологијата ја одбива водата без да ја жртвува прозрачноста. Материјалот отпорен на ветер и самата конструкција на јакната обезбедуваат одлична заштита, додека еластичноста на рипстоп ткаенината нуди удобност. Ткаенината, која е растеглива во сите четири правци, нуди одлична слобода на движење. ¼ затворањето со патент овозможува полесно облекување и соблекување. Спецификација: Инфрацрвена технологија UA RUSH™ UA Storm технологија ¼ затворање со патент Еластични манжетни на ракавите и поработ Предни и странични џебови Четиринасочна еластична ткаенина Состав: 87% полиестер, 13% еластин.
Подетално

Under Armour RUSH™ машката јакна за тренинг ве тера брзо да се опоравите после секаков вид активност. UA RUSH™ е инфрацрвена технологија која ја одржува енергијата на вашето тело и ви помага да вежбате поинтензивно, да се заморувате помалку и да закрепнете побрзо. UA Storm технологијата ја одбива водата без да ја жртвува прозрачноста. Материјалот отпорен на ветер и самата конструкција на јакната обезбедуваат одлична заштита, додека еластичноста на рипстоп ткаенината нуди удобност. Ткаенината, која е растеглива во сите четири правци, нуди одлична слобода на движење. ¼ затворањето со патент овозможува полесно облекување и соблекување.
Спецификација:

 • Инфрацрвена технологија UA RUSH™
 • UA Storm технологија
 • ¼ затворање со патент
 • Еластични манжетни на ракавите и поработ
 • Предни и странични џебови
 • Четиринасочна еластична ткаенина
 • Состав: 87% полиестер, 13% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош