Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT
Код на производ:
(DM6589-010)
NIKE

NIKE M NSW KNIT LTWT SHORT

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки lifestyle шорц дизајниран за вашето летно уживање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Лесниот памук од кој е направен е многу пријатен во контакт со вашата кожа и обезбедува удобност и пријатност. Издржливите шорцеви се совршени за топлите летни температури бидејќи имаат мрежести странични панели кои го подобруваат протокот на воздух. Дискретното лого на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон брендот Nike. Еластичниот појас со две манжетни придонесува за лесно персонализирање и удобно вклопување. Преголемиот џеб со патент има внатрешна преграда за складирање на вашиот телефон, паричник и клучеви. Внесете удобност во вашите секојдневни активности со овој суперфункционален шорц. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Состав: 100% памук Страничен џеб Голем џеб со патент Nike лого Еластичен појас со учкур .
Подетално

Nike Sportswear е машки lifestyle шорц дизајниран за вашето летно уживање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Лесниот памук од кој е направен е многу пријатен во контакт со вашата кожа и обезбедува удобност и пријатност. Издржливите шорцеви се совршени за топлите летни температури бидејќи имаат мрежести странични панели кои го подобруваат протокот на воздух. Дискретното лого на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон брендот Nike. Еластичниот појас со две манжетни придонесува за лесно персонализирање и удобно вклопување. Преголемиот џеб со патент има внатрешна преграда за складирање на вашиот телефон, паричник и клучеви. Внесете удобност во вашите секојдневни активности со овој суперфункционален шорц.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Страничен џеб
 • Голем џеб со патент
 • Nike лого
 • Еластичен појас со учкур
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS XS
YSM
SM
S S
YMD
MD
M M
YLG
YXL
LG
L L
XL XL
2XL 2XL
3XL 3XL
4XL 4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош