Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Brand Love 8
Код на производ:
(533656-01)
PUMA

PUMA Brand Love 8"

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Brand Love 8 машките шорцеви за тренинг ви даваат можност да ги постигнете најдобрите резултати. Стандардниот крој и удобната, памучна ткаенина ви гарантираат дека тренингот ќе ви биде пријатен. Еластичниот прилагодлив појас нуди добро вклопување додека страничните џебови и задниот џеб со патент обезбедуваат доволно простор за сите ваши ситници, за да останете фокусирани. Puma логото на предната и задната страна откриваат на кој тим припаѓате. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук. Спецификација: Regular fit Внатрешен шев: 20 cm Еластичен прилагодлив појас Предни џебови Заден џеб со патент Состав: 100% памук – француски фротир.
Подетално

Puma Brand Love 8 машките шорцеви за тренинг ви даваат можност да ги постигнете најдобрите резултати. Стандардниот крој и удобната, памучна ткаенина ви гарантираат дека тренингот ќе ви биде пријатен. Еластичниот прилагодлив појас нуди добро вклопување додека страничните џебови и задниот џеб со патент обезбедуваат доволно простор за сите ваши ситници, за да останете фокусирани. Puma логото на предната и задната страна откриваат на кој тим припаѓате. Со купување на Puma памучни производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Внатрешен шев: 20 cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови
 • Заден џеб со патент
 • Состав: 100% памук – француски фротир

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош