Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
NIKE Swoosh Fly Standard Issue
Код на производ:
(DH7572-010)
NIKE

NIKE Swoosh Fly Standard Issue

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.411 ДЕН
Заштеда: 379 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Swoosh Fly Standard Issue е женски шорц за тренинг. Без разлика дали тренирате секојдневно или не, овие женски шорцеви имаат опуштено вклопување со моќно лого за да ве поддржуваат кога тоа ви е најпотребно. Извезеното лого на ногата е инспирирано од легендарната реклама од осумдесеттите и Nike симболот на женската кошарка. Џебовите со патент се безбедно место за вашиот телефон или паричник. Големите странични отвори ви овозможуваат брзо да се движите од едната до другата страна на теренот. Спецификација: Женски шорцеви Џебови со патент Машинско перење Материјал: 63% памук / 37% полиестер.
Подетално

Nike Swoosh Fly Standard Issue е женски шорц за тренинг. Без разлика дали тренирате секојдневно или не, овие женски шорцеви имаат опуштено вклопување со моќно лого за да ве поддржуваат кога тоа ви е најпотребно. Извезеното лого на ногата е инспирирано од легендарната реклама од осумдесеттите и Nike симболот на женската кошарка. Џебовите со патент се безбедно место за вашиот телефон или паричник. Големите странични отвори ви овозможуваат брзо да се движите од едната до другата страна на теренот.
Спецификација:

 • Женски шорцеви
 • Џебови со патент
 • Машинско перење
 • Материјал: 63% памук / 37% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош