Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
adidas All Over Print
Женски дуксер
Код на производ:
(HN5278)
adidas

adidas All Over Print

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas All Over Print е женски lifestyle дуксер. Внесете веселост и удобност во вашите денови. Овој дуксер со прилагодлива капуљача и adidas 3-Stripes лого на ракавите ќе ве маѓепса со својата удобност, а околината со ефектниот изглед. Еластичните манжетни и поработ ќе ја прегрнат вашата половина и ќе ја истакнат вашата силуета. Суптилното adidas лого на централниот дел ја издигнува целокупната естетика на повисоко ниво. Спецификација: Женски дуксер adidas лого Капуљача Еластични манжетни Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas All Over Print е женски lifestyle дуксер. Внесете веселост и удобност во вашите денови. Овој дуксер со прилагодлива капуљача и adidas 3-Stripes лого на ракавите ќе ве маѓепса со својата удобност, а околината со ефектниот изглед. Еластичните манжетни и поработ ќе ја прегрнат вашата половина и ќе ја истакнат вашата силуета. Суптилното adidas лого на централниот дел ја издигнува целокупната естетика на повисоко ниво.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • adidas лого
 • Капуљача
 • Еластични манжетни
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош